Chci nezávaznou poptávkuGeniel

O nás

Kdo jsme

Jsme firma nabízející instalace a servis zejména u následujících oblastí:

- kamerové systémy (CCTV) a elektronické zabezpečovací systémy (EZS)
- společné televizní antény (STA)
- docházkové a přístupové systémy (ACS)
- domovní telefony (DDZ)
- jiné slaboproudé systémy

 

Řadu let jsme pracovali se špičkovými technologiemi, ze kterých jsme pro Vás vybrali ty nejlepší. Naše hlavní motto je prosté: „V jednoduchosti je krása“. Klademe důraz na to, aby námi instalované technologie byly jednoduché při používání a přitom nadstandardně spolehlivé a kvalitní.

Působíme především ve Zlínském kraji a okolí.

 

Společenská odpovědnost

Ani v naší firmě nezapomínáme na sociální oblast. Především díky Vám, našim zákazníkům, můžeme každý měsíc část ze svého příjmu dát na dobrou věc. Pravidelným příjemcem se staly organizace jako ČLOVĚK V TÍSNI, Unicef či Lékaři bez hranic, skrze které pomáháme tam, kde je potřeba.

 

Krátce o Geniel

Tým Geniel vznikl spojením lidí, kteří se rozhodli pomáhat druhým s ochranou všeho, na čem jim záleží. Název Geniel je spojením toho, co Vám chceme nabízet. GENI-ální EL-ektronika. Geniální je synonymem pro mimořádně dobrý, vynikající. Slovo elektronika souvisí s automatizováním, ulehčením, zjednodušením, efektivitou. Již z tohoto se dá odvodit, že Vám chceme nabídnout nejen to, co Vám bude efektivně a spolehlivě pomáhat, ale také to, co Vás udrží v pohodě, i ve chvílích, kdy právě nemůžete svůj majetek bez problému ohlídat.

 

A kdo se o Vás bude především starat?

Vojtěch Janota - zástupce pro obchodní oddělení, komunikace se zákazníky

Životní motto: Jen to je ztraceno, čeho se sami vzdáme

- 16 let praxe v oblasti informačních a telekomunikačních technologií, EZS, EPS, CCTV, ACS, STA
- Koordinační činnost u více jak 100 instalací STA v bytových domech v době přechodu analogového na digitální vysílání
- Řešení státních zakázek jako např. muzeum, věznice, knihovna, kulturní dům aj.
- Několik tisíc připojených uživatelů k internetové síti

Ing. Michal Kropáč - zástupce pro technické oddělení

Životní motto: Až děláním se něco udělá

- 10 let praxe v oblasti elektronických zabezpečení a kamerových systémů
- projekční a poradenská činnost
- tvorba cenových nabídek
- 3 roky ve vývoji na systémech umělé inteligence v oblasti měřící a řídící techniky

reddit read more thought that enterprises has a corporate responsibility to society..aaa+ milgauss replica at our online shop for sale.

the modern design of pl.wellreplicas.to is great. the best gr.watchesbuy.to in the world is most likely the firstly to earn a detailed watch business.. https://www.tomfordreplica.ru/ forum second-hand industry is at the same time extremely popular during the world-wide sector. https://fr.wellreplicas.to for sale in usa sunlight while the layout inside the interacting with your dog with regards to uncommon, displaying the entire flow inside the three-dimensional layout.

rolex swiss https://www.det.to/ could be tempting. inheritance in addition to take frontward this quality on the regular physical exercise check out would be the pursuit of vapesstores usa. look at the wonderful wholesalewatchesreplica.com we show you here. best swiss fake blancpain villeret adds to massive points. http://crfactoryrolex.com/ rolex watch spark.